Ana Sayfa / Ekibimiz / Esin Ergin

UZMAN KLİNİK PSİKOLOG ESİN ERGİN

Klinik Psikolog Esin Ergin Bahar Esin Ergin, Koç Üniversitesi Psikoloji Bölümü lisans, sonrasında ise Hacettepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programlarını tamamladı. Uzmanlığını kişilerarası problem çözme davranışı, bağlanma ve psikolojik rahatsızlık ilişkileri üstüne yaptı. Yüksek lisans eğitimi sırasında çeşitli travma müdahale eğitimleri aldı. Daha sonra 500 saatlik Satir Aile ve Evlilik Terapisi Eğitimi’ni tamamladı. 2010 yılından bu yana Geştalt Terapi Derneği’nin 960 saatlik kuramsal ve uygulamalı Geştalt Terapi Eğitimi'ne devam ediyor.

Uzmanlık eğitimi sırasında Hacettepe Üniversitesi Onkoloji ve Psikiyatri bölümlerinde stajyer olarak görev yaptı. Uzmanlığı sonrası Okan Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde araştırma görevlisi olarak çalıştı ve çeşitli araştırma projeleri kapsamında akademik çalışmalarda bulundu. 2010-2012 yılları arasında Okan Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’nde Klinik Psikolog olarak üniversite öğrencilerine psikolojik danışmanlık ve psikoterapi hizmeti verdi. Bahar Esin Ergin'in ulusal ve uluslararası akademik konferanslarda çok sayıda bildirisi bulunmaktadır.

Bahar Esin Ergin Korto Psikoloji’de yetişkinler ve çiftlerle çalışmalar yapıyor. Çift danışmanlığı kapsamında, ilişki sorunları, iletişim sorunları, kıskançlık, aldatma, boşanma süreci gibi konularda çalışıyor. Bireysel danışmanlık kapsamında ise, yetişkinlerle sosyal kaygı, panik atak, fobiler, obsesyonlar, stres, depresyon, yalnızlık, travma yaşantıları, öfke kontrolü, özgüven sorunları, kişiler arası ilişki sorunları, iletişim sorunları, ailevi sorunlar, uyum sorunları, beslenme sorunları, kimlik sorunları, kronik hastalıklar, kayıp ve yas gibi konularda psikolojik danışma ve psikoterapi hizmetleri sunuyor.

Esin Ergin'in şu yazıları ilginizi çekebilir:
» Kalp mi Beyin mi?
» Kıskançlığa Dair...
» Aldatmanın Yaralarını Sarmak Mümkün Mü?
» Affetmenin Dayanılmaz Hafifliği

Kendisinden randevu almak için lütfen bizi arayın (0216) 385 71 80, e-posta gönderin veya aşağıdaki form vasıtasıyla bize ulaşın.

* ile işaretli alanlar doldurulmalıdır.
Mesajınız
* 10 + 15 kaç eder?  

TWITTER

KORTO BÜLTEN'E KAYDOLUN !

FACEBOOK

EKİBİMİZ

Klinik Psikolog
Esin Ergin

Eğitimini Koç ve Hacettepe Üniv.'lerinde tamamladı.

Uzman Danışman Psikolog
Aysel Koçanoğlu

Eğitimini ODTÜ'de tamamladı.

Klinik Psikolog
Amber Dalmaz

Eğitimini Hacettepe Üniversitesi'nde tamamladı.

Uzman Psikolojik Danışman
Yılmaz Erdal

Eğitimini Ankara Üniversitesi'nde tamamladı.

Klinik Psikolog
Jale Demir

Eğitimini Ankara ve Okan Üniv.'lerinde tamamladı.

Korto Psikoloji; alanlarında uzman, tecrübeli bir kadro ile yaşam kalitenizi arttırmak ve ruh sağlığınızı korumak için profesyonel olarak psikolojik destek ve gelişim hizmetleri sunmaktadır.
02163857180
Kazım Özalp Sokak No:30 İstanbul, İstanbul 34720 TR
map