Ofisimizde Aldığımız Bazı Koronavirüs / COVID-19 Önlemlerini İncelemek İçin Tıklayın !
  • Ofislerimizde seanslarımızı organize ederken bekleme salonumuzda en az sayıda kişinin bulunmasını sağlamak amacı ile aralıklı olarak seans vermekteyiz.
  • Tüm şubelerimizdeki iklimlendirme sistemlerine HEPA (%99,97 koruyucu) filtreler takıldı ve bu sistemler sürekli çalıştırılmaktadır. Buna ek olarak yine HEPA filtreli mobil hava temizleme cihazları kullanmaktayız. Tüm filtreleri günlük olarak dezenfektan kullanarak temizlemekteyiz.
  • Ofislerimizin girişlerine dezenfeksiyon noktaları oluşturduk. Bu noktalarda alkol bazlı el dezenfektanı, kolonya ve anti-bakteriyel mendil bulunduruyoruz. Ofisimize gelen tüm misafirlerimizden giriş ve çıkışlarında bunları kullanmalarınız rica ediyoruz.
  • Ofislerimizin her yerini ve özellikle elle temas eden (düğme, kapı kolu, kapılar gibi) yerlerini Antimic markalı kalıcı dezenfektan ürünlerle dezenfekte ettirmekteyiz. Bu ürünler Sabancı Üniversitesi onaylıdır ve kullanımdan itibaren uzun süreli (90 güne kadar) kalıcı dezenfeksiyon sağlamaktadır.
  • Çocuk görüşme odamızda bulunan oyuncakları deterjan bazlı ürünlerle temizlememiz çocukların sağlığı açısından mümkün olmamaktadır. Bunun yerine doğal antiseptik olduğu bilinen uçucu yağlar ile günlük olarak temizlenmektedir.
  • Görüşme odalarımızı ve bekleme salonumuzu temiz hava ile havalandırma konusuna daha fazla özen göstermekteyiz.

Alanında uzman klinik psikologlardan oluşan ekibimiz ile İstanbul Anadolu Yakası‘nda Bağdat Caddesi’nde Erenköy ve GöztepeAvrupa Yakası‘nda ise Nişantaşı‘nda bulunan şubelerimizle hizmetinizdeyiz. Alanında uzman kadromuz hakkında bilgi ve randevu almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Telefon (Tüm şubeler) : 0212 247 07 70

E-posta : [email protected]

Erenköy Şubesi

Adres :
Bağdat Caddesi Zincirli Köşk Sokak
Akyıldız Apt. Daire.7 Kat.4
Erenköy
(Erenköy Beymen Club ve Garanti Bankası’nın bulunduğu apartman – 4.kat)

Telefon: 0212 247 07 70

Nişantaşı Şubesi

Adres :
Vali Konağı Caddesi
Başaran Apt. No:21 Daire.3 Kat.2
Nişantaşı
(Askeri Müze Karşısı)

Telefon: 0212 247 07 70

Göztepe Şubesi

Adres :
Bağdat Caddesi No:258
Daire.7 Kat.4
Göztepe
(Göztepe Dilek Pastanesi’nin 2 apartman yanı)

Telefon: 0212 247 07 70