2008 yılından bu yana Bağdat Caddesi ve Nişantaşı şubelerimizde uzman klinik psikolog ve psikolojik danışmanlardan oluşan ekibimiz ile hizmet veriyoruz. ‘İyiliğiniz için psikolojik danışmanlık’ sloganı ile çıktığımız yola her geçen gün daha da büyüyerek devam ediyoruz. Ekibimiz hem teori hem de uygulama alanında tecrübeli uzmanlardan oluşuyor ve bizim gibi, bilimsel gelişmeleri takip eden, etik ilkelere bağlı çalışma arkadaşları arıyoruz.

Siz de Korto Psikoloji ekibinin bir parçası olmak ve kariyerinize Korto Psikoloji’de yön vermek için aktif iş fırsatlarımızı takip edin.

Aktif İş Fırsatları

Klinik Psikoloji Staj İlanı

Bağdat Caddesi şubemizde görevlendirilmek üzere psikoloji ve psikolojik danışmanlık bölümlerinde öğrenci olan çalışma arkadaşları arıyoruz. İlan detaylarına ulaşmak ve başvurmak için tıklayınız.

Aktif Olmayan İş Fırsatları

Klinik Psikolog İş İlanı – Ağustos 2019

Bağdat Caddesi ve Nişantaşı’nda bulunan şubelerimizde yönlendirilen danışanları takip edecek klinik psikolog iş arkadaşları arıyoruz.  İlan detaylarına ulaşmak ve başvurmak için tıklayınız. (30.08.2019 tarihinden itibaren kapatılmıştır.)

Çocuk Terapisti İş İlanı

Korto Psikoloji ekibine katılmak üzere çocuk ve ergenlerle çalışan ekip arkadaşları arıyoruz. Bağdat Caddesi ve Nişantaşı şubelerimizde yarı zamanlı olarak yönlendirilen danışanları takip etmek üzere çalışmak isteyen uzmanların, ilanda belirtilen bağlantı üzerinden insan kaynakları veritabanımıza özgeçmişinizi kaydetmelerini bekliyoruz. İlan detaylarına ulaşmak ve başvurmak için tıklayınız. (19.02.2018 tarihinden itibaren kapatılmıştır)

Klinik Psikolog İlanı

Nişantaşı şubemizde yarı zamanlı olarak yönlendirilen danışanları takip edecek klinik psikolog iş arkadaşları arıyoruz.  İlan detaylarına ulaşmak ve başvurmak için tıklayınız. (05.07.2017 tarihinden itibaren kapatılmıştır)

Klinik Psikolog İş İlanı

Şaşkınbakkal şubemizde görevlendirilmek üzere klinik psikoloji yüksek lisansını tamamlamış çalışma arkadaşları arıyoruz. İlan detaylarına ulaşmak ve başvurmak için tıklayınız. (07.07.2015 tarihinden itibaren kapatılmıştır)