klinik psikolog jale demir davarci
  • Unvan: Klinik Psikolog
  • Eğitim: Ankara Üniversitesi (Lisans) ,Okan Üniversitesi (Yüksek Lisans)
  • Uzmanlık Alanı: Bireysel (Yetişkin)
  • Terapi Eğitimi: Geştalt Terapisi, Bilişsel-Davranışçı Terapi
  • Çalışma Günleri: Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi
  • Bulunduğu Şube: Bağdat Caddesi (Erenköy), Nişantaşı
  • Çalışma Alanlarından Bazıları: Kişilerarası İlişki Sorunları, Korkular, Kaygılar, Takıntılar, Stres, Depresyon, Öfke Sorunları, Yalnızlık, Hayattan Zevk Alamama, Kendine Güven, Kendini İfade Etme Konusunda Yaşanan Sıkıntılar, Romantik İlişkilerde Yaşanan Zorluklar

Profesyonel Geçmişi

Klinik Psikolog Jale Davarcı, 2006 yılında Ankara Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nü bitirmiştir. Ardından 2008 yılında Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını tamamlamıştır. Uzmanlığını ‘Travma Sonrası Stres Bozukluğunun Bilişsel Davranışçı Terapisi ‘konulu proje ile tamamlamıştır.

Uzmanlık eğitimi sırasında Ankara Üniversitesi Hastanesi  ve GATA Yetişkin Psikiyatri servislerinde stajlarını tamamlamıştır. Uzmanlığı sonrasında Remed-Avita Çalışan Destek Hizmetleri’nde psikolojik destek biriminde, Memorial Sağlık Grubu bünyesinde Suadiye Tıp Merkezi ve Şişli Hastanesi’nde, Işık Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde ve Ankara Madalyon Psikiyatri Merkezi’nde çalışmış, bireysel psikolojik danışmanlık hizmeti vermiştir.

Yüksek lisans eğitiminden sonra Geştalt Terapi Derneği’nin kurucusu olan Prof. Dr. Ceylan Daş tarafından verilen 600 saatlik (4 yıl) kuramsal ve uygulamalı “Geştalt Terapi” eğitimini ve 140 saatlik yaşantı grubu deneyimini tamamlamıştır. Geştalt Terapi Derneği’nin düzenlediği kuramsal eğitimlerde artık asistan olarak bulunmaktadır. Yurt dışında yaşadığı süre boyunca EAGT (European Association for Gestalt Therapy) onaylı çalışma gruplarına katılmıştır. Türk Psikologlar Derneği ve Geştalt Terapi Derneği üyesidir.

Jale Davarcı, Korto Psikoloji Bağdat Caddesi (Erenköy) ve Nişantaşı şubelerinde psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir.