Klinik psikolog Nagme Gor
  • Unvan: Klinik Psikolog
  • Eğitim: Boğaziçi Üniversitesi (Lisans), Hacettepe Üniversitesi (Yüksek Lisans), Ankara Üniversitesi (Doktora-Tez aşaması)
  • Uzmanlık Alanı: Bireysel (Yetişkin)
  • Terapi Eğitimi/Yaklaşımı: Psikodinamik Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi
  • Çalışma Günü: Cumartesi
  • Bulunduğu Şube: Göztepe (Bağdat Caddesi)
  • Çalışma Alanlarından Bazıları: Kişilerarası ilişkilerde yaşanan zorluklar, özgüven sorunları, ayrılma-bireyleşme, duygu düzenleme güçlükleri, travmatik yaşantılar, değersizlik ve yetersizlik hisleri, kaygı bozuklukları, depresyon.

Profesyonel Geçmişi

Klinik Psikolog Nağme Gör, 2011 yılında Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. 2014 yılında Hacettepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını tamamlamıştır. Halen Ankara Üniversitesi Klinik Psikoloji Doktora Programı’na devam etmektedir.

Yüksek lisans eğitimi kapsamında, Psikodinamik Terapi üzerine eğitim ve süpervizyon almıştır. Doktora eğitimi kapsamında, Bilişsel Davranışçı Terapi ve Geştalt Terapi kuramsal eğitim ve süpervizyonlarını almıştır. Doktora eğitimini sırasında, Ankara Üniversitesi, Tıp Fakültesi, Çocuk Psikiyatri Kliniği’nde çocuk, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Yetişkin Psikiyatri Kliniği’nde ise yetişkin stajlarını tamamlamıştır.

Katıldığı mesleki eğitimler arasında, Prof. Dr. Hürol Fışıloğlu tarafından verilen “Aile ve Evlilik Terapisi (I. ve II. Seviye)”, Türk Psikologlar Derneği (TPD) ve KaosGL Derneği işbirliği ile düzenlenen “Ruh Sağlığı Çalışanlarına Yönelik LGBTİ Atölyeleri”, Prof. Dr. Gonca Soygüt Pekak tarafından yürütülen International Society for Schema Therapy-ISST ​Onaylı Şema Terapi Sertifikasyonu Eğitimleri yer almaktadır.

Klinik Psikolog Nağme Gör, Korto Psikoloji Göztepe (Bağdat Caddesi) Şubesi’nde yetişkinlerle çalışmaktadır. Çalışmalarında öncelikli olarak Psikodinamik Terapi ve Bilişsel Davranışçı Terapi’yi kullanmaktadır. Çalışma alanları arasında kişilerarası ilişkilerde yaşanan zorluklar, özgüven sorunları, ayrılma-bireyleşme, duygu düzenleme güçlükleri, travmatik yaşantılar, değersizlik ve yetersizlik hisleri, kaygı bozuklukları ve depresyon yer almaktadır.

Uzmanlık Alanları

Çalıştığı Şube